Nowe terminy szkoleń ze ścieżki iBelfer – z jabłkiem nie tylko do szkoły

Miło nam poinformować, że zostały zaplanowane nowe terminy szkoleń w ramach ścieżki iBelfer – z jabłkiem nie tylko do szkoły. Poniżej lista z terminami. Szkolenia odbywać się będą tradycyjnie w siedzibie OEIiZK przy ul. Nowogrodzkiej 73 w Warszawie w sali 01 (NK).

Dla nauczycieli ze szkół z województwa mazowieckiego szkolenia są bezpłatne.

Uwaga: podczas zajęć odnosimy się do wiedzy nabytej podczas części pierwszej (iBelfer1), dlatego wskazane jest uczestniczenie w tych zajęciach przed przystąpieniem do kolejnych warsztatów lub posiadanie umiejętności i wiedzy opisanej w programie iBelfer1.

Wskazówki:

• klikając na tytule szkolenia możesz zapoznać się z jego programem oraz wymaganiami wstępnymi,
  • klikając na dacie przejdziesz do serwisu https://www.oeiizk.waw.pl/kursy/ gdzie możesz się zalogować i zapisać na dane szkolenie.
Posted in Blog.