Kolejne planowane szkolenia

W najbliższym czasie pojawią się w naszej ofercie kolejne szkolenia w ramach ścieżki iBelfer – z jabłkiem nie tylko do szkoły. Będą to między innymi:

• Podstawy użytkowania komputerów Mac oraz pakietu biurowego iWorks (dołączonego do systemu) przeznaczone dla osób, które dopiero zaczynają pracę z system operacyjnym macOS lub nie czują się jeszcze pewnie w posługiwaniu się nim.
  • Tworzenie multimedialnych książek w programie iBooks Author na komputerach Apple, dla wszystkich, którzy chcieliby się nauczyć tworzenia multimedialnych publikacji w bezpłatnym programie iBooks Author np. jako pomocy dydaktycznych / scenariuszy lekcji dla swoich uczniów.
  • Z tabletem nie tylko na lekcji – czyli jak wykorzystać iPada w pracy własnej, także związanej z zadaniami administracji szkolnej, do rozrywki czy podczas podróży.

Zapraszam do śledzenia strony – wkrótce więcej informacji!

Posted in Blog.