Nowe terminy szkoleń ze ścieżki iBelfer – z jabłkiem nie tylko do szkoły

Miło nam poinformować, że zostały zaplanowane nowe terminy szkoleń w ramach ścieżki iBelfer – z jabłkiem nie tylko do szkoły. Poniżej lista z terminami. Szkolenia odbywać się będą tradycyjnie w siedzibie OEIiZK przy ul. Nowogrodzkiej 73 w Warszawie w sali 01 (NK).

Dla nauczycieli ze szkół z województwa mazowieckiego szkolenia są bezpłatne.

Uwaga: podczas zajęć odnosimy się do wiedzy nabytej podczas części pierwszej (iBelfer1), dlatego wskazane jest uczestniczenie w tych zajęciach przed przystąpieniem do kolejnych warsztatów lub posiadanie umiejętności i wiedzy opisanej w programie iBelfer1.

Wskazówki:

  • klikając na tytule szkolenia możesz zapoznać się z jego programem oraz wymaganiami wstępnymi,
  • klikając na dacie przejdziesz do serwisu https://www.oeiizk.waw.pl/kursy/ gdzie możesz się zalogować i zapisać na dane szkolenie.

Kolejne planowane szkolenia

W najbliższym czasie pojawią się w naszej ofercie kolejne szkolenia w ramach ścieżki iBelfer – z jabłkiem nie tylko do szkoły. Będą to między innymi:

  • Podstawy użytkowania komputerów Mac oraz pakietu biurowego iWorks (dołączonego do systemu) przeznaczone dla osób, które dopiero zaczynają pracę z system operacyjnym macOS lub nie czują się jeszcze pewnie w posługiwaniu się nim.
  • Tworzenie multimedialnych książek w programie iBooks Author na komputerach Apple, dla wszystkich, którzy chcieliby się nauczyć tworzenia multimedialnych publikacji w bezpłatnym programie iBooks Author np. jako pomocy dydaktycznych / scenariuszy lekcji dla swoich uczniów.
  • Z tabletem nie tylko na lekcji – czyli jak wykorzystać iPada w pracy własnej, także związanej z zadaniami administracji szkolnej, do rozrywki czy podczas podróży.

Zapraszam do śledzenia strony – wkrótce więcej informacji!